Secret RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LA shop mall

5 posters

Goto down

LA shop mall Empty LA shop mall

Příspěvek pro Admin Sat Nov 01, 2014 9:14 am

Najlepšie nákupné stredisko

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 31. 10. 14

https://secretrpgczsk.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Tom McHale Sun Nov 02, 2014 3:29 pm

*Prochází se po nákupním centru, občas pohlédne do jedné z mnoha výloh jestli ho nezaujme nějaký kousek, který by si poté mohl koupit. Mezitím přemýšlí. Od té doby co Kate zemřela se hodně změnil - dospěl. Se zbytkem party se už dávno nestýká, má své vlastní přátele. Momentálně je jeho život perfektní*
Tom McHale
Tom McHale

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 31. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Kath Grace Sun Nov 02, 2014 3:58 pm

*nudí sa doma , tak sa vyberie do obchodu , minulé tam videla pekný kúsok ... keď sa prezlečie sa a ide do obchodu autom , keď príde hneď ide do obchodov ... po pár minútach v obchodoch si vybrala

Kath Grace

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 31. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Kath Grace Sun Nov 02, 2014 3:59 pm

čierny top , prechádza sa po nákupnom centre*

Kath Grace

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 31. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Emily White Sun Nov 02, 2014 6:51 pm

*Je načase si vybrat nějaké další nové oblečení pomyslí si cití se tak svobodně a sama sebou když taky není Kate,sice už delší dobu nemluvila s lidmy s party ,ale neják extra ji to neřere,mám nové vlasy,styl,prostě se celá změnila a je moc ráda*
Emily White
Emily White

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Lucy McHale Sun Nov 02, 2014 7:10 pm

*Potrebuje dokoupit nějaké nové čočky do fotoaparátu a tak se doma pripraví jelikoz vyrází mezi lidi. Neradí se do skupiny lidí kterí neresí svůj vzhled a tak potrebuje nějak vypadat. Prevleče se a výjde pred dům kde nasedne do svého auta. Vlozí klíček do zapalování a vyjede směrem k nákupnímu stredisku, tam zaparkuje a vystoupí. Auto zamkne centrálním zámkem. Vejde do obchodu a začne se zvenku dívat po obchodech*
Lucy McHale
Lucy McHale

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Emily White Sun Nov 02, 2014 7:38 pm

*Jde pomalu ven a hledí do mobilu a píše nějaký textovky kámošce,nekouká vůbec pžed sebe jen do mobilu, v druhé ruce drží tašku s nákupen,jak vychází ven nevšimne si ,že tam někdo stojí,tak jde a nrazí do Lucy,vypadne ji mobil z ruky ,ale nerozbije se,rychle ho zvedne a podívá se do koho to vrazila uvidí nějakou holku ,kterou ani nezná* Promin moje chyba *podívá se na ni* Psala jsem smsku a nedávala jsem pozor.*přikývne*
Emily White
Emily White

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Lucy McHale Sun Nov 02, 2014 7:43 pm

*Kdyz tak kráčí obrovskou chodbou, kouká na postranní obchody ani ona si nevšimne Emilly. V tu chvíli do sebe vrazí* Moc se omlouvám *Vyhrkne ze sebe a jen se pousměje tomu kdyz se omluví i ona. Prijde ji zároven i vtipné, ze Emilly ji nepoznává, ačkoliv Lucy zná Emilly z vyprávění od bratra dobre* Ty jsi Emilly, ze ano? Bratr o tobě párkrát mluvil. Nejen o tobě ale i o Jakeovi a Debby *usměje se*
Lucy McHale
Lucy McHale

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Kath Grace Sun Nov 02, 2014 7:46 pm

*uvidí kaviareň , dostane chuť na kávu tak vôjde do kaviareňe a objedna si , popri čakaniu na kavut si vyberie mobil s slúchatkami a dá si jedno do ucha a počúva hudbu , popri tom sa hraje s náramkom*

Kath Grace

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 31. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Emily White Sun Nov 02, 2014 7:52 pm

No možná tě znám já nevím *pokrčí rameny a pousměje se* Ještě jednou se moc omlouvám. Vážně ?a co o mně povídal doufám ,že něco dobrého ? *zasměje se*
Emily White
Emily White

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Lucy McHale Sun Nov 02, 2014 7:55 pm

Můj bratr je Tom *usměje se od ucha k uchu* Mluvil o vás všech jenom v dobrém *Kate raději z této debaty úplně vynechá, neměla ji moc ráda. Ačkoliv byli dosti dobré kamarádky, po rozpadu jejich vztahu nějak společnou konverzaci nevyhledávali, ani jedna. Bohuzel Kate na ni znala mnoho špíny, mnoho pravdy, která se nesměla dostat na povrch a tak Lucy Kate ignorovala. Raději byla nekonfliktní nez aby pak Kate rekla vše ostatním.*
Lucy McHale
Lucy McHale

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Emily White Sun Nov 02, 2014 8:04 pm

Tak to jo *pousměje se* Dlouho jsem s ním nemluvila jak se vůbec má.Víš co pozdravuj ho ode mně *usměje se na ni mile,zamyslí se ,že od te doby mco s přáteli už nemluvila chtělo by to obnovit* A co ty na nákupy ?
Emily White
Emily White

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Lucy McHale Sun Nov 02, 2014 8:07 pm

Rekla bych, ze se má skvěle *usměje se, od doby co se prestal stýkat s Kate, nebo spíš od té doby co Kate odešla je veselejší.* Budu *rozhlédne se* No, víš.. Chtěla jsem se tu podívat po nějakých čočkách do fotáku *poví*
Lucy McHale
Lucy McHale

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Emily White Sun Nov 02, 2014 8:09 pm

*Popřemyšlí jak ted asi všichni vypadí jestli se hodně změnili* Ty fotíš ? *podívá se na ni překvapeně* A to jen tak nebo je to tvoje hobby ?
Emily White
Emily White

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Lucy McHale Sun Nov 02, 2014 8:22 pm

Ano fotím *usměje se* Baví mě to, tak proto. *mrkne na ni, v tom ji pípne mobil. Podívá se na něj, nějaký obězník- "Párty u Mika na počest Kate"* Nevím jestli o tom víš, ale u Mika je ted párty na počest... Kate *poví celkem odtazitě, ani neví jestli by tam měla chodit. Nakonec se rozhodne, ze půjde. Skočí ještě do obchodu pro nějaké kvalitní víno, dojde ke svému autu a nastartuje ho. Vyjede směrem k George's*


Naposledy upravil Lucy McHale dne Sun Nov 02, 2014 8:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Lucy McHale
Lucy McHale

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 02. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Kath Grace Sun Nov 02, 2014 8:28 pm

*po pár minútach jej ju dajú , pozrie sa na hodinky * Do frasa *ide rýchlou chôdzou k svojmu autu , naštartuje a ide domov pripraviť sa*

Kath Grace

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 31. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Emily White Sun Nov 02, 2014 8:35 pm

Teda dobrý,někdy mi musíš ukázat svoje fotky *usměje se na ni a jak usylyší party* Ne nevím ,ale asi tam půjdu *přikývne jak odejde tak jede k sobě domů se upravit pak si vezme věci a jde na party*
Emily White
Emily White

Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 31. 10. 14

Návrat nahoru Goto down

LA shop mall Empty Re: LA shop mall

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru